Pilt on illustratiivne

1. PAKETT “BRIIS”

Hoolikalt valitud detailid loovad korteris helge meeleolu. Seinte värvideks on valitud heledad ja puhtad toonid, mis loovad valgusküllase ja sundimatu õhkkonna. Märgades ruumides on kontrastsetes toonides kombineeritud helebeež ning tume keraamiline plaat. Elutubade põrandaid katab 1-lipiline naturaalne tammeparkett, mis on viimistletud valge matt lakiga ning põrandaliistud on valged siledad liistud. Siseuksed on kaetud horisontaalse tammespooniga ning tonaalsuselt sarnased parketiga.

salvesta pdf

Pilt on illustratiivne

2. PAKETT “LAINE”

Naturaalsed toonid loovad harmoonilise kodu. Seinte värvid on soojad ja hubased toonid, mis loovad koduse meeleolu. Vannitoa siseviimistluses domineerib liivakivi imitatsiooniga beež keraamiline plaat. Elutubade põrandaid katab 1-lipiline naturaalne tammeparkett ning põrandaliistud on valged profiilliistud. Siseuksed on valged profiiluksed.

salvesta pdf

Pilt on illustratiivne

3. PAKETT “SUME”

Tume ja julge tonaalsus toob ruumidesse värske energia. Seinte värvid on sumedad looduslikud toonid, mis on ehedad ja ajatud. Märgades ruumides on kombineeritud hall ja söekarva naturaalse kiviimitatsiooniga keraamiline plaat. Elutubade põrandaid katab 1-lipiline naturaalne tammeparkett ning põrandaliistud on hallid siledad liistud. Aktsenti pakuvad mustad lülitid ja pistikud. Siseuksed on kaetud naturaalse vertikaalse tammespooniga ning tonaalsuselt sarnased parketiga.

salvesta pdf